Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka Wellness pobytů v ČR za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive Wellness pobyty s fitness, masážemi a kosmetickými salóny. Last Minute ubytování ve Wellness hotelech v ČR 2020 / 2021.

RajUbytovani.cz    >    

Wellness pobyty v ČR

Vyhledávání zájezdů

Wellness pobyty podle termínu

Wellness Hotel Babylon: Wellness Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Babylon: Wellness Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11970,- Kč.
 
Wellness Hotel Diana
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jeseníky v hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Diana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8050,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
 
Pytloun Wellness Travel Hotel
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Travel Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2528,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5490,- Kč.
 
Wellness Hotel Bahenec
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Bahenec, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1950,- Kč.
 
Wellness Hotel Babylon: Pobyt Se Vstupem Do Aquapa
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Babylon: Pobyt Se Vstupem Do Aquapa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 20090,- Kč.
 
Wellness Hotel Harmonie
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Harmonie, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 690,- Kč.
 
Wellnes Rychleby
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jeseníky v hvězdičkovém ubytování Wellnes Rychleby, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2500,- Kč.
 
Wellnes Hotel Panorama
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellnes Hotel Panorama, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3520,- Kč.
 
Wellnes Hotel Panorama
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellnes Hotel Panorama, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6160,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4595 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal