Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka Wellness pobytů v ČR ☀ s fitness, masážemi a kosmetickými salóny za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive Wellness pobyty a Last Minute zájezdy do Wellness hotelů 2020 / 2021. Česká republika 2020 / 2021.

RajUbytovani.cz    >    

Wellness pobyty v ČR - Česká republika 2020 / 2021

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Wellness pobyty v ČR podle termínu

Zlatá Hvězda: Wellness Pohoda 3 Noci
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zlatá Hvězda: Wellness Pohoda 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3950,- Kč.
 
Wellness hotel Chalupa
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellness hotel Chalupa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 10500,- Kč.
 
Wellness Hotel Harmonie
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Harmonie, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1280,- Kč.
 
Wellness Hotel Pohoda
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Pohoda, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 5. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 12900,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bowling
 • Půjčovna kol
 
Wellness hotel Chalupa
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellness hotel Chalupa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 5. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3760,- Kč.
 
Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až úterý 14. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5640,- Kč.
 
Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 10. duben až úterý 14. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3760,- Kč.
 
Wellness Hotel Vyhlídka - Náchod
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Vyhlídka - Náchod, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 11. duben až úterý 14. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4490,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětský koutek
 
Hotel Olympia Spa & Wellness
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Olympia Spa & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 13. duben až pondělí 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13440,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 283 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal