Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj
www.RájUbytování.cz    >    
Západní Čechy    >    

Wellness pobyty Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Wellness pobyty Západní Čechy 2018

Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 8. květen až sobota 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4995,- Kč.
 
Wellness hotel Bohemia
Dovolená s ubytováním v lokalitě Západní Čechy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Wellness hotel Bohemia s délkou 4 dní, v termínu 14. květen 2018 až 17. květen 2018. Polopenze, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2995 Kč.
 
Hotel Olympia****spa&wellness
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Olympia****spa&wellness, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. říjen až pondělí 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9540,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 21. říjen až středa 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2995,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal