Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Zájezdy po ČR - Česká republika 2021

Aktuální nabídka zájezdů po ČR autobusem a letecky 2021. Levné Last Minute zájezdy po ČR autokarem a letadlem. Česká republika 2021.

Zájezdy po ČR podle termínu

Harrachov
 
  • 380 Kč

Detail

Dovolená Severní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Harrachov s délkou 1 dní, v termínu 13. červen 2021 až 13. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 380 Kč.
ČESKÝ KRUMLOV, zámek Hluboká a Holašovice
★★
 
  • 990 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě 2021 v resortu Jižní Čechy v ?hvězdičkovém ubytování ČESKÝ KRUMLOV, zámek Hluboká a Holašovice od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. června do sobota 19. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 990,- Kč.
Křivoklát, Karlštejn a Velká Amerika
 
  • 690 Kč

Detail

Dovolená Střední Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Křivoklát, Karlštejn a Velká Amerika s délkou 1 dní, v termínu 19. červen 2021 až 19. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 690 Kč.
Romantický Vranov nad Dyjí a hrad Bítov
 
  • 850 Kč

Detail

Dovolená Jižní Morava levně, s neznámým počtem hvězdiček. Romantický Vranov nad Dyjí a hrad Bítov s délkou 1 dní, v termínu 19. červen 2021 až 19. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 850 Kč.
Lehká turistika v okolí Malé skály
 
  • 380 Kč

Detail

Dovolená Severní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Lehká turistika v okolí Malé skály s délkou 1 dní, v termínu 20. červen 2021 až 20. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 380 Kč.
Haná | Olomouc, tvarůžky v Lošticích, Bouzov, Javo
 
  • 410 Kč

Detail

Dovolená Střední Morava levně, s neznámým počtem hvězdiček. Haná | Olomouc, tvarůžky v Lošticích, Bouzov, Javo s délkou 1 dní, v termínu 26. červen 2021 až 26. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 410 Kč.
Kutná Hora a zámek Žleby
 
  • 740 Kč

Detail

Dovolená Střední Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Kutná Hora a zámek Žleby s délkou 1 dní, v termínu 26. červen 2021 až 26. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 740 Kč.
Hrad Kokořín, brána do pekel a Skalní pokličky
 
  • 670 Kč

Detail

Dovolená Střední Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hrad Kokořín, brána do pekel a Skalní pokličky s délkou 1 dní, v termínu 27. červen 2021 až 27. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 670 Kč.
Adršpašské skály a Orlické hory
 
  • 6 990 Kč

Detail

Dovolená Broumovsko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Adršpašské skály a Orlické hory s délkou 6 dní, v termínu 29. červen 2021 až 4. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 6990 Kč.
ZOO a Safari park Dvůr Králové nad Labem
 
  • 590 Kč

Detail

Dovolená Východní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. ZOO a Safari park Dvůr Králové nad Labem s délkou 1 dní, v termínu 3. červenec 2021 až 3. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 590 Kč.

Zobrazeno 1-10 z 73 nalezených

Dovolenou Česká republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty zájezdy, Srí Lanka zájezdy, Španělsko zájezdy nebo například dovolenou Thajsko zájezdy? Další možností je třeba Tunisko zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle kvality: např Česká republika levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.