Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Zájezdy po ČR - Česká republika 2021 / 2022

Aktuální nabídka zájezdů po ČR autobusem a letecky 2021 / 2022. Levné Last Minute zájezdy po ČR autokarem a letadlem. Česká republika 2021 / 2022.

Zájezdy po ČR 2021 / 2022

Adventní Český Krumlov A České Budějovice
 
  • 799 Kč

Detail

Dovolená Jižní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Adventní Český Krumlov A České Budějovice s délkou 1 dní, v termínu 27. listopad 2021 až 27. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 799 Kč.
Adventní Olomouc
★★
 
  • 490 Kč

Detail

Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Jeseníky v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Olomouc od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do sobota 27. listopadu s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 30 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 490,- Kč.
Advent V Českém Krumlově A Zámek Hluboká
 
  • 949 Kč

Detail

Dovolená Jižní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Advent V Českém Krumlově A Zámek Hluboká s délkou 1 dní, v termínu 4. prosinec 2021 až 4. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 949 Kč.
Adventní kouzlo Vánoc v Babiččině údolí
★★
 
  • 690 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v zimě 2021 v resortu Východní Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Adventní kouzlo Vánoc v Babiččině údolí od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. prosince do sobota 4. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 37 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 690,- Kč.
Znojmo s vánoční atmosférou
 
  • 400 Kč

Detail

Dovolená Jižní Morava levně, s neznámým počtem hvězdiček. Znojmo s vánoční atmosférou s délkou 1 dní, v termínu 4. prosinec 2021 až 4. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 400 Kč.
Český Krumlov a České Budějovice, jihočeský advent
 
  • 1 000 Kč

Detail

Dovolená Jižní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Český Krumlov a České Budějovice, jihočeský advent s délkou 1 dní, v termínu 5. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 1000 Kč.
Loket a Karlovy Vary
★★
 
  • 990 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Loket a Karlovy Vary, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až sobota 11. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 44 dní. Rekreace je se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, adventní levně, aktuálně v ceně 990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
Stezka Valaška A Pustevny
 
  • 529 Kč

Detail

Dovolená Valašsko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Stezka Valaška A Pustevny s délkou 1 dní, v termínu 11. prosinec 2021 až 11. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 529 Kč.
Advent v Lednici a Muchova EPOPEJ v Moravském Krum
★★
 
  • 890 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Morava v ?hvězdičkovém ubytování Advent v Lednici a Muchova EPOPEJ v Moravském Krum, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 12. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 45 dní. Rekreace je se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, adventní levně, aktuálně v ceně 890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
Adventní Olomouc
★★
 
  • 490 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v zimě 2021 v resortu Jeseníky v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Olomouc od Invie v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do sobota 18. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 51 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 490,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 39 nalezených

Dovolenou Česká republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty zájezdy, Srí Lanka zájezdy, Španělsko zájezdy nebo například dovolenou Thajsko zájezdy? Další možností je třeba Tunisko zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava. Na dovolenou po ČR 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.