Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Západní Čechy. ☀️ Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Západní Čechy - Západní Čechy 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Ubytování Západní Čechy 2021 / 2022 podle termínu

Spa Resort Sanssouci
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 13230,- Kč.
 
Hotel Krásná Královna
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krásná Královna, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4560,- Kč.
 
Hotel Olympia Spa & Wellness
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Olympia Spa & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10710,- Kč.
 
Hotel Savoy: Intenzivní Lymfotýden - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy: Intenzivní Lymfotýden - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13720,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Jirásek
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Jirásek, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až pondělí 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3110,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Reitenberger Centrum
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Reitenberger Centrum, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až úterý 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5600,- Kč.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až pondělí 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 850,- Kč.
 
Spa Hotel Děvín
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Děvín, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6460,- Kč.
 
Wellness & Spa Hotel Richard
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Wellness & Spa Hotel Richard, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8573,- Kč.
 
Zimní Dovolená V Krkonoších – 7Noční Pobyt
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Zimní Dovolená V Krkonoších – 7Noční Pobyt, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8650,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4350 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal