Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy - největší výběr dovolené 2020. ☀️ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Ubytování Západní Čechy

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Čechy - Západní Čechy 2020

Jean De Carro - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jean De Carro - Karlovy Vary, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až středa 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Spa Hotel Palace Zvon
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Palace Zvon, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 5. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4140,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 10. květen až pátek 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6430,- Kč.
 
Chalupa Hradiště U Domažlic
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Chalupa Hradiště U Domažlic, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 17. květen až středa 20. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1070,- Kč.
 
Svoboda - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Svoboda - Mariánské Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 17. květen až úterý 19. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5030,- Kč.
 • Minibar
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 20. květen až sobota 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 4590,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Jean De Carro - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jean De Carro - Karlovy Vary, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 22. květen až pondělí 25. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Harvey - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harvey - Františkovy Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 24. květen až středa 27. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7120,- Kč.
 
Penzion Hradní Bašta
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Hradní Bašta, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 26. květen až pondělí 1. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % v aktuální ceně 2700,- Kč.
 
Svoboda - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Svoboda - Mariánské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 27. květen až sobota 30. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7380,- Kč.
 • Minibar
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 41-50 z 178 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal