Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy - největší výběr dovolené 2020. ✅ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Ubytování Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Čechy - Západní Čechy 2020

Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 23. únor až pátek 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4725,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 23. únor až úterý 25. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3800,- Kč.
 
Pelikán - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pelikán - Mariánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 25. únor až úterý 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5150,- Kč.
 
Hotel Jitřenka
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Jitřenka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až úterý 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 132 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1430,- Kč.
 
Butterfly - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Butterfly - Mariánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až pondělí 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 17740,- Kč.
 
Lafonte - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lafonte - Karlovy Vary, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4360,- Kč.
 
Konstantinovy Lázně - Spa Hotel Löwenstein Garni
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Konstantinovy Lázně - Spa Hotel Löwenstein Garni, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až pondělí 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 3225,- Kč.
 
Resort Stein - Skalka U Chebu
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Resort Stein - Skalka U Chebu, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 19. březen až čtvrtek 26. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6230,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
Parkhotel Richmond - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Parkhotel Richmond - Karlovy Vary, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 21. březen až čtvrtek 26. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 152 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5890,- Kč.
 
Krakonoš - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Krakonoš - Mariánské Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 24. březen až neděle 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 155 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7390,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 51-60 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal