Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka dovolené v ČR. ☀️ Západní Čechy 2020 za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy. All Inclusive pobyty Západní Čechy 2020. Pobyty Západní Čechy 2020.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy 2020 - Pobyty Západní Čechy 2020

Vyhledávání zájezdů

Západní Čechy podle termínu

Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Hotel Melodie
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Melodie, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4158,- Kč.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Hotel Prusík
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Prusík, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3180,- Kč.
 
Hvězda Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hvězda Ensana Health Spa Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3360,- Kč.
 
Pacifik Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Pacifik Ensana Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6720,- Kč.
 
Rekreační apartmán Lanovka (CZ3625.200.7)
Dovolená Západní Čechy levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Rekreační apartmán Lanovka (CZ3625.200.7) s délkou 4 dní, v termínu 4. červen 2020 až 7. červen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1901 Kč.
 
Spa Hotel Diana
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Diana, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7938,- Kč.
 
Sportpenzion Pohoda
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Sportpenzion Pohoda, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 1000,- Kč.
 
Wellness Hotel Ida
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Ida, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2090,- Kč.
 
Penzion Hradní Bašta
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Hradní Bašta, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 3600,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 4606 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal