Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy - největší výběr dovolené 2020. ✅ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Ubytování Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Čechy - Západní Čechy 2020

Orea Spa Hotel Cristal - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel Cristal - Mariánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 24. březen až úterý 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 154 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9730,- Kč.
 
Plzeň - Pivovarský Dvůr Hotel Purkmistr
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Plzeň - Pivovarský Dvůr Hotel Purkmistr, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 24. březen až úterý 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 154 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 7875,- Kč.
 
Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 25. březen až pondělí 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 155 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4725,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Karlovy Vary - Hotel Lafonte
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Hotel Lafonte, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 27. březen až neděle 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 3220,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 28. březen až úterý 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 6375,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 29. březen až úterý 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 159 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně v aktuální ceně 2745,- Kč.
 
Hotel Jitřenka
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Jitřenka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 29. březen až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 159 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5590,- Kč.
 
Orea Spa Hotel San Remo - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel San Remo - Mariánské Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7640,- Kč.
 
Paris - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Paris - Mariánské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2820,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až pondělí 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 170 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9690,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal