Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy - největší výběr dovolené 2020. ✅ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Ubytování Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Čechy - Západní Čechy 2020

Garni Vildštejn & Penzion Kirch - Skalná
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Garni Vildštejn & Penzion Kirch - Skalná, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 14. duben až úterý 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5150,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. duben až sobota 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 179 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8790,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. duben až sobota 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 184 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4370,- Kč.
 
Davinci - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Davinci - Mariánské Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 25. duben až čtvrtek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6240,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. duben až pondělí 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 9030,- Kč.
 
Cheb - Resort Stein
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Cheb - Resort Stein, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 28. duben až pátek 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 3550,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 29. duben až sobota 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 190 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7303,- Kč.
 
Pelikán - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pelikán - Mariánské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. duben až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2490,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až pondělí 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 4950,- Kč.
 
Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3398,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 71-80 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal