Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy - největší výběr dovolené 2020. ☀️ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Ubytování Západní Čechy

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Čechy - Západní Čechy 2020

Svoboda Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Svoboda Ensana Health Spa Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 27. červen až pondělí 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5000,- Kč.
 
Orea Spa Hotel San Remo - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel San Remo - Mariánské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 28. červen až středa 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 % v aktuální ceně 6120,- Kč.
 
Hotel Prusík
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Prusík, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 30. červen až pátek 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4740,- Kč.
 
Sanatorium Kriváň
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Sanatorium Kriváň, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 132 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9010,- Kč.
  • Minibar
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Olympia Spa & Wellness
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Olympia Spa & Wellness, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 5. červenec až pátek 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 135 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7800,- Kč.
 
Hotel Villa Regent - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Regent - Mariánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. červenec až pondělí 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12670,- Kč.
 
Orea Spa Hotel Palace Zvon
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel Palace Zvon, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3830,- Kč.
 
Krakonoš - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Krakonoš - Mariánské Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. červenec až sobota 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 139 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3180,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Krásná Královna
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krásná Královna, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 11. červenec až čtvrtek 16. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 141 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4450,- Kč.
 
Hvězda Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hvězda Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 14. červenec až úterý 21. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 34370,- Kč.
 

Zobrazeno 81-90 z 179 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal