Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj
www.RájUbytování.cz    >    
Západní Čechy    >    

Astoria Hotel & Medical Spa

Vyhledávání zájezdů

Astoria Hotel & Medical Spa - Západní Čechy

Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 24. leden až sobota 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2500,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 21. únor až sobota 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2500,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 25. únor až pátek 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5500,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 11. duben až pondělí 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 1. květen až neděle 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. srpen až neděle 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 202 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 2. listopad až pátek 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10430,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal