Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D v tuzemské lokalitě Západní Čechy s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Česká republika Západní Čechy 2019 - Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D výhodně. Last Minute zájezdy do tuzemské destinace Západní Čechy.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D

Vyhledávání zájezdů

Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D podle termínu

Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 6. leden až středa 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2400,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pondělí 21. leden až pondělí 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 16800,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červenec až středa 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 284 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 21. srpen až pátek 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 303 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3300,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal