Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj
www.RájUbytování.cz    >    
Západní Čechy    >    

Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

Vyhledávání zájezdů

Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary - Západní Čechy

Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 20. červenec až pátek 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10430,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 14. srpen až úterý 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10430,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 18. listopad až pátek 23. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5190,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal