Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D v tuzemské lokalitě Západní Čechy s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Česká republika Západní Čechy 2018 - Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D výhodně. Last Minute zájezdy do tuzemské destinace Západní Čechy.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D

Vyhledávání zájezdů

Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D podle termínu

Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. srpen až sobota 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9905,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 12. srpen až pátek 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A D, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 19. srpen až neděle 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 18905,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal