Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary - volné termíny v lokalitě Západní Čechy. Dovolená a Last Minute pobyty v lokalitě Západní Čechy 2020.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary - Dovolená Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary - Ubytování Západní Čechy

Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 26900,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 17000,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3450,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 10078,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 10078,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. říjen až pondělí 12. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 10078,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4444,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. říjen až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11440,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. říjen až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 17000,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. říjen až pondělí 19. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 17000,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal