Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dům Purkyně s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Dům Purkyně - volné termíny v lokalitě Západní Čechy. Dovolená a Last Minute pobyty v lokalitě Západní Čechy 2020/2021.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Dům Purkyně - Dovolená Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Dům Purkyně - Ubytování Západní Čechy

Dům Purkyně
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Dům Purkyně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. srpen až středa 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9190,- Kč.
 
Dům Purkyně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Dům Purkyně, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. září až středa 16. září, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19440,- Kč.
 
Dům Purkyně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Dům Purkyně, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. září až neděle 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3260,- Kč.
 
Dům Purkyně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Dům Purkyně, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. září až sobota 12. září, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3260,- Kč.
 
Dům Purkyně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Dům Purkyně, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19440,- Kč.
 
Dům Purkyně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Dům Purkyně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9260,- Kč.
 
Dům Purkyně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Dům Purkyně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 15. listopad až neděle 22. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8440,- Kč.
 
Dům Purkyně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Dům Purkyně, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2870,- Kč.
 
Dům Purkyně
Dovolená Západní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Dům Purkyně s délkou 3 dní, v termínu 11. prosinec 2020 až 13. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2870 Kč.
 
Dům Purkyně
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Dům Purkyně, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2870,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal