Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Hotel Berounka s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Berounka - volné termíny v lokalitě Západní Čechy. Dovolená a Last Minute pobyty v lokalitě Západní Čechy 2020.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Hotel Berounka - Dovolená Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Hotel Berounka - Ubytování Západní Čechy

Hotel Berounka
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1950,- Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. červen až pátek 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4550,- Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2200,- Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. červen až pátek 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2750,- Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1100,- Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. červen až středa 24. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Západní Čechy levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Hotel Berounka s délkou 3 dní, v termínu 17. červen 2020 až 19. červen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1100 Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. červen až pondělí 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1650,- Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. září až pondělí 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2750,- Kč.
 
Hotel Berounka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Berounka, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. září až středa 16. září, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2400,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal