Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Hotel Bohmann s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v ČR v lokalitě Západní Čechy - Hotel Bohmann. Last Minute a All Inclusive pobyty v tuzemské lokalitě Západní Čechy 2020.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Hotel Bohmann

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Hotel Bohmann podle termínu

Hotel Bohmann
Dovolená Šumava levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Bohmann s délkou 3 dní, v termínu 10. duben 2020 až 12. duben 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1990 Kč.
 
Hotel Bohmann
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bohmann, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červen až středa 24. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3620,- Kč.
 
Hotel Bohmann
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bohmann, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 21. červenec až pátek 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2710,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal