Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj
www.RájUbytování.cz    >    
Západní Čechy    >    

Hotel Bohmann

Vyhledávání zájezdů

Hotel Bohmann - Západní Čechy

Hotel Bohmann
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bohmann, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 29. leden až pondělí 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5420,- Kč.
 
Hotel Bohmann
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bohmann, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 6. květen až pátek 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3880,- Kč.
 
Hotel Bohmann
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bohmann, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. červenec až neděle 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5420,- Kč.
 
Hotel Bohmann
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bohmann, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 24. srpen až pondělí 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2330,- Kč.
 
Hotel Bohmann
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bohmann, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 3. říjen až neděle 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 257 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3100,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal