Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Hotel Goethe: Týdenní Pobyt Pro Seniory s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Goethe: Týdenní Pobyt Pro Seniory - volné termíny v lokalitě Západní Čechy. Dovolená a Last Minute pobyty v lokalitě Západní Čechy 2020.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Hotel Goethe: Týdenní Pobyt Pro Seniory - Dovolená Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Hotel Goethe: Týdenní Pobyt Pro Seniory - Ubytování Západní Čechy

Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Hotel Goethe: Léčebná Kúra Prevence - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Léčebná Kúra Prevence - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. červen až středa 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13580,- Kč.
 
Hotel Goethe: Intenzivní Lymfotýden - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Intenzivní Lymfotýden - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. červen až pátek 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15540,- Kč.
 
Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. červen až sobota 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. červen až sobota 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. červenec až pondělí 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Hotel Goethe: Intenzivní Lymfotýden - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Intenzivní Lymfotýden - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až pátek 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15540,- Kč.
 
Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 19. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Hotel Goethe: Léčebná Kúra Prevence - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Léčebná Kúra Prevence - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 28. červenec až úterý 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13580,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal