Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Spa & Kur Hotel Praha s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Spa & Kur Hotel Praha - volné termíny v lokalitě Západní Čechy. Dovolená a Last Minute pobyty v lokalitě Západní Čechy 2020/2021.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Spa & Kur Hotel Praha - Dovolená Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Spa & Kur Hotel Praha - Ubytování Západní Čechy

Spa & Kur Hotel Praha
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Spa & Kur Hotel Praha, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9800,- Kč.
 
Hotel Praha
Dovolená Krušné hory levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Praha s délkou 3 dní, v termínu 30. říjen 2020 až 1. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1980 Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Spa & Kur Hotel Praha
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Spa & Kur Hotel Praha, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. leden až pondělí 11. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5100,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal