Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Hotel Prusík s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Prusík - volné termíny v lokalitě Západní Čechy. Dovolená a Last Minute pobyty v lokalitě Západní Čechy 2020/2021.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Hotel Prusík - Dovolená Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Hotel Prusík - Ubytování Západní Čechy

Lázeňský Hotel Prusík
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Prusík, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10660,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Prusík
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Prusík, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. říjen až pondělí 12. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10660,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Prusík
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Prusík, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10660,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Prusík
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Prusík, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 15. listopad až středa 18. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4780,- Kč.
 
Hotel Prusík
Dovolená Západní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Prusík s délkou 3 dní, v termínu 17. listopad 2020 až 19. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2870 Kč.
 
Hotel Prusík
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Prusík, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. listopad až pondělí 23. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3050,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Prusík
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Prusík, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3290,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Prusík
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Prusík, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4780,- Kč.
 
Hotel Prusík
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Prusík, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8440,- Kč.
 
Hotel Prusík
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Prusík, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2870,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal