Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Klatovy - Hotel Centrál s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v ČR v lokalitě Západní Čechy - Klatovy - Hotel Centrál. Last Minute pobyty v tuzemské lokalitě Západní Čechy 2019.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Klatovy - Hotel Centrál

Vyhledávání zájezdů

Klatovy - Hotel Centrál podle termínu

Klatovy - Hotel Centrál
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Klatovy - Hotel Centrál, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 9. srpen až pondělí 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 3380,- Kč.
 
Klatovy - Hotel Centrál
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Klatovy - Hotel Centrál, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 22. září až neděle 29. září, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 8330,- Kč.
 
Klatovy - Hotel Centrál
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Klatovy - Hotel Centrál, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 5. říjen až úterý 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 3380,- Kč.
 
Klatovy - Hotel Centrál
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Klatovy - Hotel Centrál, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 9. listopad až středa 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 4570,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal