Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj
www.RájUbytování.cz    >    
Západní Čechy    >    

Lázeňské Sanatorium Dr. Peták

Vyhledávání zájezdů

Lázeňské Sanatorium Dr. Peták - Západní Čechy

Lázeňské Sanatorium Dr. Peták
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. červen až čtvrtek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 13690,- Kč.
 
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až pondělí 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 8300,- Kč.
 
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták
Dovolená Česká republika 2018 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až čtvrtek 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 25420,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal