Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Pension Josef s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v ČR v lokalitě Západní Čechy - Pension Josef. Last Minute pobyty v tuzemské lokalitě Západní Čechy 2019.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Pension Josef

Vyhledávání zájezdů

Pension Josef podle termínu

Pension Josef
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pension Josef, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 29. červenec až středa 31. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2390,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Pension Josef
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pension Josef, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až středa 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3093,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Pension Josef
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pension Josef, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 4. říjen až čtvrtek 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5960,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Pension Josef
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pension Josef, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 6. prosinec až čtvrtek 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 143 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5800,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal