Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Praha a okolí v září. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Praha a okolí v měsíci září. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    
Praha a okolí    >    

Praha a okolí září

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v září - Praha a okolí

Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 3868,- Kč.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1880,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Hotel Ramada Airport Prague
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Airport Prague, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7020,- Kč.
 
Hotel Ramada Airport Prague
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Airport Prague, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3990,- Kč.
 
Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5340,- Kč.
 
Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4360,- Kč.
 
Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13010,- Kč.
 
Praha 1 - Hotel Amarilis
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Praha 1 - Hotel Amarilis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 15960,- Kč.
 
Aquapalace - Praha - Čestlice
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace - Praha - Čestlice, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až čtvrtek 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11270,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Hotel Ramada Airport Prague
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Airport Prague, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pondělí 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4680,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 184 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Praha a okolí All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal