Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka zimní dovolené v ČR za nejlepší ceny online 2021. ☀️ Zimní dovolená a All Inclusive zájezdy po ČR. Česká republika 2021.

Ráj ubytování    >    

Zimní dovolená v ČR - Česká republika 2021

Vyhledávání zájezdů

Zimní dovolená v ČR podle termínu

Hotel Ski
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Vysočina, v místě Nové Město na Moravě v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Ski, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 2460,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Fitness, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od sjezdovky: 500 m.
 
Lázeňský Dům Bezruč: Léčebný Pobyt Senior - 6 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Bezruč: Léčebný Pobyt Senior - 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 10295,- Kč.
 
Lázeňský Dům Bezruč: Relaxační Pobyt - 4 Noci
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Bezruč: Relaxační Pobyt - 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 7793,- CZK.
 
Lázeňský Dům Jan Ripper: Léčebný Pobyt Senior - 6
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Jan Ripper: Léčebný Pobyt Senior - 6 , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 10295,- Kč.
 
Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy, v místě Velké Karlovice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 11660,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Golf, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 
Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy, v místě Velké Karlovice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 13800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Golf, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 
America - Písek
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Písek v luxusním 4hvězdičkovém ubytování America - Písek, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4370,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Tenis, Golf, Fitness, Bezbariérový přístup, Bowling, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Clarion Congress Hotel Olomouc
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Morava, v místě Olomouc v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Olomouc, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až čtvrtek 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 950,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Fitness, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 1000 m, vzdálenost od sjezdovky: 14 km.
 
Hotel Alexandria
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Morava, v místě Luhačovice v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Alexandria, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 27135,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Hotel bez dětí.
 
Hotel Antonie
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antonie, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9530,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1403 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia