Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Zimní dovolená v ČR - Česká republika 2022

Aktuální nabídka zimní dovolené v ČR za nejlepší ceny online 2022. Zimní dovolená a All Inclusive zájezdy po ČR. Česká republika 2022.

Zimní dovolená Česká republika 2022

Vega
★★★
👍👍👍👍👍
 • 2 665 Kč
 • 1 999 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (57 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Vega, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až neděle 23. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 25 %, aktuálně v ceně 1999,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 57 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vega je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Alexandria Spa & Wellness
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Animační programy
  • Bar
  • Fitness
  • Hotel bez dětí
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Minibar
  • Nonstop recepce
  • TV
  • Vnitřní bazén
   
  • 8 280 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (14 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v zimě 2022 v resortu Jižní Morava, v místě Luhačovice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexandria Spa & Wellness od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do pondělí 24. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské levně, v aktuální online ceně 8280,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 14 cestovatelů).
  Ambassador - Zlatá Husa
  ★★★★★
  • Animační programy
  • Bar
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klimatizace
  • Minibar
  • Nonstop recepce
  • Půjčovna kol
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 8 295 Kč

  Detail

  Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ambassador - Zlatá Husa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až pátek 28. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 8295,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
  Areál Skiland
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 090 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (17 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v zimě 2022 v resortu Jeseníky v ?hvězdičkovém ubytování Areál Skiland od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do neděle 23. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 2090,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 17 cestovatelů).
  Astoria
  ★★★
   
  • 8 190 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Velká spokojenost, rádi se vrátíme.

  Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Astoria, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až čtvrtek 27. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
  Astoria
  ★★★
   
  • 10 080 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Velká spokojenost, rádi se vrátíme.

  Dovolená Česká republika v zimě 2022 v resortu Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Astoria od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do středa 26. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10080,- Kč.
  Babylon
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 44 760 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (234 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Babylon, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až středa 2. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 44760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 234 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Babylon je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Babylon
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 33 570 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (234 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v zimě 2022 v resortu Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Babylon od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do neděle 30. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 33570,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 234 cestovatelů).
  Babylon
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 16 800 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (234 hodnocení)
  Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Babylon, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 21. leden až čtvrtek 27. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 16800,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 234 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Babylon je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Barceló Occidental Praha (Praha 4)
  ★★★★
   
  • 3 040 Kč

  Detail

  Dovolená Česká republika v zimě 2022 v resortu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barceló Occidental Praha (Praha 4) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 21. ledna do úterý 25. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3040,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 10087 nalezených

  Dovolenou Česká republika 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Malta zimní dovolená, Maroko zimní dovolená, Mauricius zimní dovolená nebo například dovolenou Mexiko zimní dovolená? Další možností je třeba Německo zimní dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava. Na dovolenou po ČR 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.