Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v Česku 2024    >    

Zimní dovolená v Česku - Česká republika 2024

Aktuální nabídka zimní dovolené v Česku za nejlepší ceny online 2024. Zimní dovolená a All Inclusive zájezdy v ČR. Česká republika 2024.

Zimní dovolená Česká republika 2024

Dovolená Česká republika v zimě 2024 v letovisku Broumovsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skalní Mlýn, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. prosinec až pátek 6. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 162 dní za aktuální cenu 8009,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku.
Zimní dovolená v Česku - Česká republika 2024
Skalní Mlýn
★★★★
 
 • 8 009 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2024 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Pošta od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. prosince do pondělí 2. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 162 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1444,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Pošta je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 17 cestovatelů).
Zimní dovolená Česká republika 2024
Pošta
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 444 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (17 hodnocení)
Dovolená Česká republika v zimě 2024 v letovisku Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Karel Iv., v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. prosinec až neděle 8. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 162 dní za aktuální cenu 12060,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Karel Iv. 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Zimní dovolená v Česku - Česká republika 2024 - Karel Iv.
Karel Iv.
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 060 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2024 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Vz Ovčárna od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. prosince do pátku 6. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 162 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 7800,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vz Ovčárna je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Zimní dovolená v Česku - Česká republika 2024 - Vz Ovčárna
Vz Ovčárna
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 800 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Česká republika v zimě 2024 v letovisku Jeseníky, Jeseník v 3hvězdičkovém ubytování J. Ripper, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 162 dní za aktuální cenu 7910,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku.
Zimní dovolená v Česku - Česká republika 2024 - J. Ripper
J. Ripper
★★★
 • TV
 • Minibar
 • Lednička
 • Klidná lokalita
 • Bezbariérový přístup
 • Hotelová doprava
 • Hotelová restaurace
 • Nonstop recepce
 
 • 7 910 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2024 v lokalitě Jeseníky v ?hvězdičkovém ubytování V Gruntě od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. prosince do úterý 3. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 162 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1680,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení V Gruntě je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 29 cestovatelů).
Zimní dovolená Česká republika 2024 - V Gruntě
V Gruntě
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 680 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (29 hodnocení)
Dovolená Česká republika v zimě 2024 v letovisku Jeseníky v ?hvězdičkovém ubytování V Gruntě, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 162 dní za aktuální cenu 3130,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 29 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení V Gruntě 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Zimní dovolená Česká republika 2024 - V Gruntě
V Gruntě
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 130 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (29 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2024 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Vz Ovčárna od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. prosince do úterý 3. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 162 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 3120,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vz Ovčárna je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Zimní dovolená Česká republika 2024 - Vz Ovčárna
Vz Ovčárna
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 120 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Česká republika v zimě 2024 v letovisku Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Vz Ovčárna, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 1. prosinec až středa 4. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 162 dní za aktuální cenu 4680,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vz Ovčárna 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Zimní dovolená Česká republika 2024 - Vz Ovčárna
Vz Ovčárna
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 680 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2024 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Vz Ovčárna od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 1. prosince do neděle 8. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 162 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 8690,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vz Ovčárna je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Vz Ovčárna
Vz Ovčárna
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 690 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (5 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 15415 nalezených

Dovolenou Česká republika 2024/2025 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Česku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy v ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z v ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Česku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Česku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Česku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Tunisko zimní dovolená, Turecko zimní dovolená, USA zimní dovolená nebo například dovolenou Vietnam zimní dovolená? Další možností je třeba Zanzibar zimní dovolená.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2024 a 2025 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Česku může být třeba doprava. Na dovolenou v ČR 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Česku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Česku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Česku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.