Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v lokalitě Západní Čechy s plnou penzí 2019/2020 ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Ubytování Západní Čechy se stravou v ceně.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy plná penze

Vyhledávání zájezdů

Ubytování Západní Čechy s plnou penzí

Pension Josef
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pension Josef, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až středa 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5960,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Harvey - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harvey - Františkovy Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 13. leden až pátek 17. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7730,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až pátek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4840,- Kč.
 
Vltava Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Vltava Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 16240,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až pondělí 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 4950,- Kč.
 
Butterfly Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Butterfly Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. červenec až sobota 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 256 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 22680,- Kč.
 
Praha - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Praha - Františkovy Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 12. červenec až středa 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 264 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6720,- Kč.
 
Praha - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Praha - Františkovy Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 17. srpen až pátek 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 300 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7940,- Kč.
 
Jáchymov - Radium Palace
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Radium Palace, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 8. září až úterý 22. září, s dopravou vlastní - například autem, za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis v aktuální ceně 34860,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 25. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, za 339 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 4450,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal