Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování s lyžováním v ČR 2019/2020 ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Lyžařské Last Minute ubytování v ČR 2019/2020.

RajUbytovani.cz    >    

Lyžování Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Lyžování Česká republika 2019/2020 - ubytování

Wellness Hotel Diana
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Diana, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až středa 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4050,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. březen až sobota 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 5790,- Kč.
 
Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 27. březen až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 3920,- Kč.
 
Hotel Praha
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Praha, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1830,- Kč.
 
Dolní Morava - Penzion Terezka
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v hvězdičkovém ubytování Dolní Morava - Penzion Terezka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. duben až čtvrtek 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 3430,- Kč.
 
Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. duben až čtvrtek 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4900,- Kč.
 
Srní - Hotel A Depandance Srní
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Srní - Hotel A Depandance Srní, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 6. duben až středa 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 3333,- Kč.
 
Velké Losiny - Wellness Hotel Diana Superior
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Velké Losiny - Wellness Hotel Diana Superior, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. duben až sobota 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 8050,- Kč.
 
Alpský Hotel
Dovolená Česká republika 2019 - Krkonoše v 3.5hvězdičkovém ubytování Alpský Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. duben až pondělí 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7280,- Kč.
 
Srní - Hotel A Depandance Srní
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Srní - Hotel A Depandance Srní, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 9. duben až pátek 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2300,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 201 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal