Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování s lyžováním v ČR. ☀️ Lyžařské pobyty s dětmi v ČR 2020/2021. Rodinná Last Minute dovolená na horách v ČR.

RajUbytovani.cz    >    

Lyžování a ubytování s dětmi

Vyhledávání zájezdů

Pobyty s lyžováním na horách podle termínu

Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v hvězdičkovém ubytování Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně, v aktuální ceně 6345,- Kč.
 
Horský Hotel Čeladenka
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Čeladenka, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7300,- Kč.
 
Jáchymov - Hotel Astoria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Hotel Astoria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, cyklistic levně, v aktuální ceně 7070,- Kč.
 
Jáchymov - Hotel Astoria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Hotel Astoria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, cyklistic, v aktuální ceně 12740,- Kč.
 
Jáchymov - Hotel Astoria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Hotel Astoria, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až čtvrtek 16. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, cyklistic levně, v aktuální ceně 5320,- Kč.
 
Jáchymov - Hotel Astoria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Hotel Astoria, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, cyklistic, v aktuální ceně 25480,- Kč.
 
Jáchymov - Hotel Astoria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Hotel Astoria, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až čtvrtek 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, cyklistic, v aktuální ceně 17820,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně, v aktuální ceně 10750,- Kč.
 
Morávka - Hotel U Přehrady
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v 2.5hvězdičkovém ubytování Morávka - Hotel U Přehrady, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně, v aktuální ceně 4725,- Kč.
 
Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v hvězdičkovém ubytování Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně, v aktuální ceně 10950,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1766 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal