Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování s lyžováním v ČR 2020/2021. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Lyžařské Last Minute ubytování v ČR 2020/2021.

RajUbytovani.cz    >    

Lyžování Česká republika

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Lyžování Česká republika 2020/2021 - ubytování

Železná Ruda - Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Orea Resort Horizont, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 29. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 5680,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až středa 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2400,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 4. únor až čtvrtek 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2400,- Kč.
 
Železná Ruda - Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Orea Resort Horizont, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 17. únor až pondělí 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 11760,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. březen až neděle 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 6780,- Kč.
 
Železná Ruda - Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Orea Resort Horizont, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. duben až pondělí 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Parkhotel Harrachov
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Parkhotel Harrachov, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. duben až neděle 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1410,- Kč.
 
Železná Ruda - Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Orea Resort Horizont, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. duben až pondělí 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Stárkov
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Stárkov, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1565,- Kč.
 
Příchovice
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Příchovice, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 16. květen až pátek 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 110 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 876,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal