Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování s lyžováním v ČR 2020/2021. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Lyžařské Last Minute ubytování v ČR 2020/2021.

RajUbytovani.cz    >    

Lyžování Česká republika

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Lyžování Česká republika 2020/2021 - ubytování

Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. březen až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1940,- Kč.
 
Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 11. duben až sobota 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2170,- Kč.
 
Hotel Ski
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Ski, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 13. duben až neděle 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 % v aktuální ceně 6625,- Kč.
 
Slunečni Vršek
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Slunečni Vršek, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. duben až sobota 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1752,- Kč.
 
Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 19. duben až neděle 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2170,- Kč.
 
Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2170,- Kč.
 
Albrechtice - Chalupa Tara
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Albrechtice - Chalupa Tara, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 5. květen až úterý 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Bělá Pod Pradědem - Hotel Stará Pošta
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Bělá Pod Pradědem - Hotel Stará Pošta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 5. květen až úterý 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4200,- Kč.
 
Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 5. květen až úterý 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2170,- Kč.
 
Albrechtice - Chalupa Tara
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Albrechtice - Chalupa Tara, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 8. květen až pátek 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1750,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 84 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal