Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování s lyžováním v ČR 2019/2020 ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Lyžařské Last Minute ubytování v ČR 2019/2020.

RajUbytovani.cz    >    

Lyžování Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Lyžování Česká republika 2019/2020 - ubytování

Hotel Terra
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Terra, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až neděle 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4650,- Kč.
 
Bělá Pod Pradědem - Hotel Stará Pošta
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Bělá Pod Pradědem - Hotel Stará Pošta, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 25. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4590,- Kč.
 
Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2170,- Kč.
 
Grand Hotel Imperial
Dovolená Česká republika 2019 - Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Imperial, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5850,- Kč.
 
Pstruží
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pstruží, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5919,- Kč.
 
Mariánská - Chata Aninka
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Aninka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 27. říjen až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2590,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 31. říjen až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4800,- Kč.
 
Mariánská - Chata Aninka
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Aninka, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 31. říjen až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1190,- Kč.
 
Horský Hotel Brans
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Brans, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1220,- Kč.
 
Hotel Vz Ovčárna Pod Pradědem
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Vz Ovčárna Pod Pradědem, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až pátek 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5810,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
  • Půjčovna lyží
 

Zobrazeno 1-10 z 327 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal