Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v listopadu levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci listopad za nejvýhodnější ceny online.

Ráj ubytování    >    

Česká republika listopad

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v listopadu - Česká republika

Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až pátek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 1275,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Bar, Hotelová restaurace.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až sobota 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 4049,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až neděle 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 4858,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV.
 
Port: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Doksy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až pondělí 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 8643,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Fitness, Bezbariérový přístup, Bowling, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Lázně Kostelec - Kostelec
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Valašsko, v místě Zlín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázně Kostelec - Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až pátek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 4860,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Tenis, Volejbal, Golf, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Čestlice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až neděle 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 8195,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tobogány, Fitness, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 5 km, vzdálenost od letiště: 34 km.
 
Resort Montanie**** - Léto 2021
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jizerské hory, v místě Desná v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Montanie**** - Léto 2021, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až neděle 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 9660,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Půjčovna lyží, Volejbal.

Dostupnost: vzdálenost od sjezdovky: 1000 m.
 
Resort Montanie**** - Léto 2021
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jizerské hory, v místě Desná v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Montanie**** - Léto 2021, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až středa 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 14490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Půjčovna lyží, Volejbal.

Dostupnost: vzdálenost od sjezdovky: 1000 m.
 
Orea Spa Hotel Cristal - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel Cristal - Mariánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až pondělí 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 13860,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Golf, Domácí zvířata povolena, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.
 
Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Beskydy, v místě Velké Karlovice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až pondělí 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 201 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 15940,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Golf, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 

Zobrazeno 1-10 z 2156 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia