Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v květnu. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci květen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika květen

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v květnu - Česká republika

Frymburk - Frymburk
Dovolená Česká republika 2020 - Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Frymburk - Frymburk, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8750,- Kč.
 
Hotel Pytloun Design
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Hotel Pytloun Design, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1630,- Kč.
 
Mlýnhotel 1
Dovolená Česká republika 2020 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Mlýnhotel 1, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až úterý 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3460,- Kč.
 
Penzion Dana
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Dana, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až středa 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3475,- Kč.
 
Příchovice - Kořenov - Příchovice
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Příchovice - Kořenov - Příchovice, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1560,- Kč.
 
Roubenka Orlí Hnízdo
Dovolená Beskydy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Roubenka Orlí Hnízdo s délkou 3 dní, v termínu 1. květen 2020 až 3. květen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2995 Kč.
 
Spa Hotel San Remo
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel San Remo, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4000,- Kč.
 
Špindlerova Bouda - Špindlerův Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3.5hvězdičkovém ubytování Špindlerova Bouda - Špindlerův Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4830,- Kč.
 
Wellness hotel Centrál
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Wellness hotel Centrál, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 1200,- Kč.
 
Chata Police Nad Metují
Dovolená Česká republika 2020 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Chata Police Nad Metují, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 1400,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 353 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal