Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v květnu. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci květen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika květen

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v květnu - Česká republika

Hotel Fontána
Dovolená Česká republika 2020 - Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fontána, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až středa 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 2150,- Kč.
 
Hotel Skála
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skála, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 3780,- Kč.
 
Hotel U Přehrady
Dovolená Česká republika 2020 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Hotel U Přehrady, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až úterý 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2470,- Kč.
 
Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2070,- Kč.
 
Lázeňské domy (Slovanka, Praděd, Říp, Vítkov, Kyse
Dovolená Severní Čechy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Lázeňské domy (Slovanka, Praděd, Říp, Vítkov, Kyse s délkou 3 dní, v termínu 1. květen 2020 až 3. květen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4110 Kč.
 
Roubenka Orlí Hnízdo
Dovolená Beskydy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Roubenka Orlí Hnízdo s délkou 3 dní, v termínu 1. květen 2020 až 3. květen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2995 Kč.
 
Sněženka - Hynčice Pod Sušinou
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Sněženka - Hynčice Pod Sušinou, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5040,- Kč.
 
Chata Police Nad Metují
Dovolená Česká republika 2020 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Chata Police Nad Metují, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 1400,- Kč.
 
Apartmán Hronov
Dovolená Česká republika 2020 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Apartmán Hronov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1517,- Kč.
 
Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2170,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 450 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal