Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v květnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci květen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika květen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v květnu - Česká republika

Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až sobota 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 2890,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až neděle 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Orea Resort Devět Skal
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Orea Resort Devět Skal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až sobota 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 3489,- Kč.
 
Na Jezeře
Dovolená Česká republika 2019 - Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Na Jezeře, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až sobota 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 2040,- Kč.
 
Pension Fami
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pension Fami, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až úterý 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 3300,- Kč.
 
Lázeňský Dům Moravan (Lázně Teplice Nad Bečvou) -
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan (Lázně Teplice Nad Bečvou) - , s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až sobota 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 5211,- Kč.
 
Lázně Mšené Budova Praděd - Týdenní Léčba Slatinou
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázně Mšené Budova Praděd - Týdenní Léčba Slatinou, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až úterý 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 10008,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Dům Astoria
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Dům Astoria, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až neděle 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5790,- Kč.
 
Mariánská - Chata Aninka
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Aninka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až středa 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2450,- Kč.
 
Skicentrum - Harrachov
Dovolená Česká republika 2019 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Skicentrum - Harrachov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až středa 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5880,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 439 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal